• İSTANBUL SENİN

ALPER ÖZÜPAK KURBAN BAYRAMI MESAJI YAYINLADI

Emeklilikde Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma Derneği İl Kordünatörü Alper Özüpak Kurban Bayramı mesajı yayınladı

  • 10 Ağustos 2019 10:06
  • A
  • A

Özüpak mesajı’nda ;

 

Bayramlarımız insanların inançlarının gereklerini yaptığı, ailece bir araya geldiği, hasretle kucaklaştığı, dargınların barıştığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği çok özel zamanlardır.

 

Aynı zamanda dayanışmaya, paylaşmaya, yardımlaşmaya vesile olan; hatalarla yüzleşme ve özeleştiri yapma fırsatı tanıyan bugünlerin kıymetini bilmemiz ve iyi değerlendirmemiz gerekir.

 

Tüm iyi dileklerimizle;

Emeklilikte Yaşa Takılanların, staj mağdurlarının işçinin, emekçinin, emeklinin, kimsenin yoksulluk sınırı altında yaşamadığı; hiçbir çocuğun yatağa aç girmediği, taşeron sömürüsünün ve mevsimlik işçi mağduriyetinin ortadan kalktığı; Türkiye'de tüm vatandaşlarımızın bayram tadında yaşamalarını temenni ediyorum.

 

Ülkemizin ve milletimizin ekonomik ve sosyal sorunlarına çözüm üretmek için iktidarın ve muhalefetin birlik ve beraberlik içinde hareket edebileceği bir siyasi iklimi oluşturarak ortak aklı egemen kılarak tüm sorunlar çözmesi temel beklentimizdir.

 

Ancak o zaman ülkemizde huzuru, refahı ve barışı hâkim kılabilir; bayram ruhunu yılın her günü yaşayabiliriz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar; ülkemize huzur ve bereket getirmesini temenni ederim.

Sevgi ve saygılarımla.